צרו קשר
ּ

מראות לפי מידה

בכל מקום בו אנו נמצאים ניתן לצפות בהשתקפות שלנו: חלונות ראווה של חנויות, דלתות בית הקפה או אפילו מכונית חונה יכולים לשמש בתור מראה מאולתרת. מאידך, בבית הפרטי שלנו נרצה להביט במראה איכותית ומהודרת שתשקף לנו את המראה החיצוני שלנו על הצד הטוב ביותר. מראות לפי מידה מאפשרות לנו לבצע התקנה מותאמת מידות לחדר האמבטיה לפי הצרכים שלנו. למעשה, ניתן  להשיג מראות איכותיות בגדלים בינוניים וגדולים. ועל ידי כך לנצל היטב את חלל חדר האמבטיה או חדר השינה. סיזר גלאס משווקת מראות בגדלים שונים על פי תקן מחמיר במיוחד וברמת האיכות הגבוהה ביותר.

מראות לפי מידה – מתאימים את המראה לשימושים השונים:

כמובן שמראה היא בסופו של דבר פלטה מזכוכית שמאפשרת לנו לראות איך אנחנו נראים, להסתדר, להסתרק וגם להתאפר בצורה נוחה יותר:

  • אם מדובר על מראת איפור, ניתן להשיג מראה מגדילה מקצועית שתתלווה במראה הראשית באמבטיה. אפשר להשיג מראות לפי מידה שיתאימו במדויק לצרכים שלכם.
  • ככל שנרצה לראות את עצמנו באופן שלם מכף רגל ועד ראש, יהיה עלינו להתקין מראה גדולה ורחבה שתתחיל מגובה הרצפה ותגיע לגובה מתאים.
  • המראה יכולה להיות מוצבת גם בחדר השינה ולהפוך לאטרקציית עיצוב מעניינת בחלל בו היא מותקנת.
  • לא כל מראה חייבת להיות מלבנית או מרובעת וניתן להשיג מראות מעוגלות ואפילו משולשות. הכול בהתאם לדרישות העיצוביות שלכם.

ממה צריך להיזהר כשבוחרים מראות

היות ומדובר על מוצר שביר ועדין, כדאי לפנות לחברה מקצועית שתתקין את המראות. מראה גדולה עשויה להיות בעלת משקל רב ועל כן יהיה עליה להיות יציבה מאוד. חיבור מתאים ונכון לקיר צריך להתבצע על ידי בעל מקצוע מנוסה. לעיתים יהיה צורך להשתמש בכמה פלטות של מראה שיבטיחו יציבות של המשטח, במקרה כזה חשוב שהחיבור בין הפלטות יהיה איכותי ויציב. חשוב לרכוש מראה בעובי מתאים, ומומלץ להתמקד ב- 6 מ"מ תקניים לפחות.

נוסף על כך, כדאי לשמור על ניקיון המראות באופן יומיומי. יש לעשות שימוש בחומרים מתאימים שלא יגרמו נזק למשטח או שריטות שיפריעו לשימוש נוח במראה. ניתן להשתמש בתרסיס לניקוי חלונות ונייר סופג.

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ