צרו קשר
ּ

מראות לפי מידה

בכל מקום בו אנו נמצאים ניתן לצפות בהשתקפות שלנו: חלונות ראווה של חנויות, דלתות בית הקפה או אפילו מכונית חונה יכולים לשמש בתור מראה מאולתרת. מאידך, בבית הפרטי שלנו נרצה להביט במראה איכותית ומהודרת שתשקף לנו את המראה החיצוני שלנו על הצד הטוב ביותר. מראות לפי מידה מאפשרות לנו לבצע התקנה מותאמת מידות לחדר האמבטיה לפי הצרכים שלנו. למעשה, ניתן  להשיג מראות איכותיות בגדלים בינוניים וגדולים. ועל ידי כך לנצל היטב את חלל חדר האמבטיה או חדר השינה. סיזר גלאס משווקת מראות בגדלים שונים על פי תקן מחמיר במיוחד וברמת האיכות הגבוהה ביותר.

מראות לפי מידה – מתאימים את המראה לשימושים השונים:

כמובן שמראה היא בסופו של דבר פלטה מזכוכית שמאפשרת לנו לראות איך אנחנו נראים, להסתדר, להסתרק וגם להתאפר בצורה נוחה יותר:

  • אם מדובר על מראת איפור, ניתן להשיג מראה מגדילה מקצועית שתתלווה במראה הראשית באמבטיה. אפשר להשיג מראות לפי מידה שיתאימו במדויק לצרכים שלכם.
  • ככל שנרצה לראות את עצמנו באופן שלם מכף רגל ועד ראש, יהיה עלינו להתקין מראה גדולה ורחבה שתתחיל מגובה הרצפה ותגיע לגובה מתאים.
  • המראה יכולה להיות מוצבת גם בחדר השינה ולהפוך לאטרקציית עיצוב מעניינת בחלל בו היא מותקנת.
  • לא כל מראה חייבת להיות מלבנית או מרובעת וניתן להשיג מראות מעוגלות ואפילו משולשות. הכול בהתאם לדרישות העיצוביות שלכם.

מראות לפי מידה – ממה צריך להיזהר כשבוחרים מראות

היות ומדובר על מוצר שביר ועדין, כדאי לפנות לחברה מקצועית שתתקין את המראות. מראה גדולה עשויה להיות בעלת משקל רב ועל כן יהיה עליה להיות יציבה מאוד. חיבור מתאים ונכון לקיר צריך להתבצע על ידי בעל מקצוע מנוסה. לעיתים יהיה צורך להשתמש בכמה פלטות של מראה שיבטיחו יציבות של המשטח, במקרה כזה חשוב שהחיבור בין הפלטות יהיה איכותי ויציב. חשוב לרכוש מראה בעובי מתאים, ומומלץ להתמקד ב- 6 מ"מ תקניים לפחות.

נוסף על כך, כדאי לשמור על ניקיון המראות באופן יומיומי. יש לעשות שימוש בחומרים מתאימים שלא יגרמו נזק למשטח או שריטות שיפריעו לשימוש נוח במראה. ניתן להשתמש בתרסיס לניקוי חלונות ונייר סופג.

בכל בית צריך לפחות מראה אחת ויש בתים שבהם יש הרבה יותר. זה לא רק עניין של גנדרנות אלא צורך בסיסי. בכל מקרה, הזמנת מראה לפי מידה היא שירות שאפשר וכדאי להיעזר בו כי אז מצליחים לעצב נכון יותר את הבית. מראות הן חלק בלתי נפרד מהאלמנטים העיצוביים של כל בית ואפשר ליהנות מהן ומהמוצרים האיכותיים שחברת סיזר גלאס מתמחה בהם כבר שנים. כדאי להיעזר בשירותי הייעוץ שלהם כדי להתרשם ממבחר המראות שאפשר להזמין.

מראות לפי מידה

 

למה הזמנת מראה לפי מידה היא כדאית?

  • מראה נחוצה לכל חדר רחצה, כמובן, ואפשר להזמין אותה בגודל גוף מלא או בגודל חצי או רק לחלק הגוף העליון. השתלבות המראה בחדר הרחצה שלכם יכולה לחולל פלאים לכל חדר רחצה קטן, שמקבל כעת ממדים הרבה יותר רחבים ומרווחים. פתאום, כל חדר קטן נראה הרבה יותר גדול וזה מאפשר לכם ליהנות מעיצוב עם אלמנטים שישתקפו במראה ויוסיפו לחדר הרבה יותר.
  • מראה לחדר השינה נמצאת בדרך כלל בארון או בחדר הארונות, והיא חייבת להיות בגודל מלא. המיקום שלה קובע בוודאי היכן ואיך למקם אותה ובאיזה גודל, ואפשר גם להתקין אותה על הקיר אם רוצים להפוך אותה לפריט עיצובי בפני עצמו. זאת, כדי לתת לחדר השינה מראה דרמטי יותר. היבט זה משתלב נפלא בחדר שינה שיש בו אלמנטים עיצוביים נוספים שמשחקים עם המראה ומעצימים את האפקט שלה.
  • מראות קטנות שמפוזרות בכל רחבי הבית משמשות אתכם לא רק כדי לראות את עצמכם ולהיעזר בהן כדי לתקן את המראה שלכם. הן מאפשרות לכם גם להוסיף אור לחדר בגלל השתקפות גופי התאורה בהן, או החצר הירוקה וצמחים שמוסיפים הרבה לחדר במקרה כזה. משחקי המראות מוסיפים המון לכל עיצוב פנים.

 

מראות לפי מידה – עיצוב בעזרת מראות

חברת סיזר גלאס צברה ידע רב בשימוש במראות על מנת לעצב את הבית שלכם במקצועיות. הזמנת מראה לפי מידה מאפשרת לכם ליהנות מכל האפקטים האלה בשימוש נכון ומדויק – תוך הצבת המראות במקומות שונים בבית. לחברה יש מראות בכל גודל ובכל תצורה והן מתאימות לכל תקציב ולכל עיצוב פנים.

למעלה

השאירו פרטים וקבלו מחיר אטרקטיבי במיוחד לגולשי האתר:

ּ