צרו קשר
ּ

מקלחונים מעוצבים

אמנם לא כל אחד מתחבר למקלחונים וקיימים אנשים רבים אשר יעדיפו לטבול באמבטיה ארוכה על פני מקלחת בעמידה אך שוק חדרי האמבטיה מציע סוגים שונים של מקלחונים מעוצבים שיספקו חוויה מהנה ומפנקת לא פחות, מה שמסביר מדוע רוב האנשים פשוט מעדיפים מקלחונים אלה. ישנם סוגי מקלחונים רבים מהפשוטים ביותר ועד למעוטרים ומעוצבים, וחברת סיזר גלאס משווקת את כל הסוגים בהתאם לצרכים ולמסגרת התקציב שלכם. היות שהמקלחון הפך לפריט טרנדי בחדרי אמבטיות כיום, ישנה מגמת עליה בביקוש למוצר זה.

מקלחונים מעוצבים – איך בוחרים אותם

כאמור, מדובר על מוצר שהפך למבוקש למדי בזמן האחרון אך יש להבדיל בין מקלחון רגיל ופשוט, לזה המעוצב, מעוטר והיקר יותר. אלה כמה טיפים לבחירת מקלחונים:

  • חשוב לבחור מקלחונים מעוצבים בהתאם למקום אשר קיים בחדר האמבטיה שלנו. אם נבחר במקלחון שלא מתאים לשטח שיש ברשותנו אז יתכן שניקלע לבעיות לוגיסטיות שונות ובמקרה כזה נרצה להזמין דווקא מקלחון בהתאמה אישית.
  • קיימים סוגי מקלחונים שונים וניתן לבחור בין צבעוניים, שקופים, מעוטרים וגם סוגים שונים של פלסטיק. רבים מהם יהיו בעלי דלתות הזזה מזכוכית מחוסמת ואטומה.
  • ישנם גם מעצבי על בתחום המפתחים דגמים ברמה עיצובית גבוה מאוד. כמובן שגם המחיר הוא בהתאם.
  • אם אין מקום רב בחלל האמבטיה אז רצוי להזמין מקלחון פינתי. כך ניתן להשתמש בקירות הקיימים להפוך לחלק מהמקלחון ולנצל טוב יותר את החלל.
  • בחללים זעירים ניתן לעשות שימוש מקלחון עם דלתות הזזה אקורדיון.

עיצוב לפי דרישה

ניתן לעצב את חדר האמבטיה גם על ידי תוספות של קירוי שלצדם מותקן המקלחון. ישנן דוגמאות רבות של תמונות פסיפס המשתלבות עם חדר האמבטיה. התקנת מקלחון מעוצב בעל דלתות שקופות יאפשר לראות את הקירות המעוצבים דרך הזכוכיות – דבר שיהפוך את החלל למרשים יותר.

ניתן גם לעצב את המקלחת בצבעים מסורתיים של לבן וכחול ולהשתמש בזכוכית חלבית, אך מומלץ לברר אודות עיצובים חדשים שיהפכו את חווית הרחצה שלכם לנעימה ומפנקת יותר. מראה חדר אמבטיה מעוצב יעלה גם את הערך הכללי של הבית ויהפוך אותו למרשים במידה רבה זאת במידה ומדובר בבית למכירה/להשכרה. כל מי שיבקר בבית יתרשם בוודאי מן העיצוב ויפזר מחמאות. לפרטים נוספים ובחינת קטלוג המקלחונים המעוצבים שלנו צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ