צרו קשר
ּ

מקלחונים יוקרתיים

יוקרה היא סוגיה מרתקת שלא תמיד ניתן להגדיר אותה במילים פשוטות. כאשר אנו מוסיפים את המילה יוקרתי למוצר כל שהוא, הוא מיד מקבל נופך שונה וזאת מבלי שננקטה כל פעולה. מקלחונים יוקרתיים הם סוג של הבטחה שמביאה אתה רמת עיצוב גבוהה שמתאימה לאנשים שאכפת להם מכל חלק בבית שלהם. רבים מחשיבים את חדר האמבטיה למקום פרקטי שאמור לשמש אותנו רק למטרת ניקיון הגוף, צחצוח שיניים ועוד. מאידך סיזר גלאס משווקת מוצרי אמבטיה מעוצבים, מקלחונים וכל מה שכרוך בזה על מנת לשדרג את החוויה.

מקלחונים יוקרתיים – מה זה אומר

גם מקלחת קצרה עשויה לגרום לכל אחד מאתנו להרגיש הרבה יותר טוב. השהייה מתחת למים החמים והמלטפים מחזירה לנו אנרגיה ומרעננת אותנו לקראת יום עבודה חדש או מספקת לנו תחושה נעימה לפני הכניסה למיטה בערב בסוף יום ארוך.

  • מקלחונים יוקרתיים הם למעשה שדרוג של המקלחון הפשוט ומוכר. אין גבול לעיצוב שניתן לבצע בחדר האמבטיה ומומלץ לסקור ולבקר בקטלוג שלנו באתר על מנת להכיר דגמים חדשים של מקלחונים.
  • נושא העיצוב הוא רק חלק מהחוויה וישנם גורמים פרקטיים רבים שיכולים להפוך את המקלחת ליותר כיפית ונוחה.
  • כל נושא הנדסת האנוש במקלחונים השתנה מאוד בשנים האחרונות והמקלחונים מותאמים למגוון של דרישות שלא היו קיימות בעבר.
  • גם חומרי הגלם שעושים בהם שימוש במקלחונים יוקרתיים הם ברמה גבוהה בהרבה מהמקלחונים הישנים והמוכרים ומחזיקים מעמד זמן רב יותר מאשר במקלחונים אלה.

לגור באמבטיה

אמנם מדובר רק על חדר אחד בבית אך חדר האמבטיה הוא ללא ספק החדר המרכזי בבית. הוא גם מאפשר לנו מעט זמן פרטי ושקט לעצמנו וגם כולל בתוכו את כל האבזור הנדרש לצורך התארגנות, סידור וניקיון הגוף והמראה שלנו. חדר האמבטיה יכול להיות שונה בתכלית משאר חדרי הבית ואפשר להשקיע ברצפת עץ, קירוי מעוצב, ספסלי רחצה נוחים ומעוצבים וכלים סניטריים ברמה גבוהה.

כל מקלחת יכולה להיות הרבה יותר מפנקת וניתן להתקין כמעט כל סוג של מקלחון מעוצב ויוקרתי שישתלב בתאורה נעימה, זכוכית מעוצבת וצבעים בגוונים מרגיעים. בכל מקרה כדאי להתייעץ עם מעצבי פנים מקצועיים שמכירים את התחום ויודעים מה עדיף ובאילו צבעים לעשות שימוש. לא מומלץ למהר בבחירה ועדיף לקחת את הזמן ולבחור רק את מה שמתאים לכם. תוכלו גם להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו שיסייע לכם בבחירת מקלחון יוקרתי המתאים עבורכם.

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ