צרו קשר
ּ

מקלחונים בהתאמה אישית

מקלחונים בהתאמה אישית הם פיתוח שקיים כבר כמה שנים בשוק ומהווה פתרון לכל אותם אנשים שמעדיפים להרגיש מיוחדים וייחודיים. עצם הקמת מקלחון מותאם הוא הצהרה שמאחוריה עומדים קווי אופי מיוחדים וצרכים ברמה גבוהה, תוך התאמת המקלחון לצרכי הלקוח. סיזר גלאס משווקת מוצרי אמבטיה מבלי להתפשר על בנושא העיצובי והפרקטי שאם לא הכרתם אותם עד היום בהחלט שווה לכם להכיר.

מקלחונים בהתאמה אישית – מרגישים שיש יותר אור במקלחת

חדר האמבטיה הוא המקום שאותו אנו פוגשים מידי יום ובו אנו מצחצחים שיניים, מתקלחים ומתכוננים לשנת הלילה שלנו. התנאים אשר שוררים בחלל חדר האמבטיה הם בעלי חשיבות גבוהה וישפיעו ישירות על מצב הרוח שלנו בהמשך היום:

 • מקלחונים בהתאמה אישית יוצבו בדיוק במיקום המתאים לכם כך שחווית הרחצה תהיה מקסימלית.
 • שימוש במקלחונים אלה יכולים לשפר את חווית המקלחת שלנו ולתת הרגשה טובה יותר של חלל פתוח ונוחות מרבית.
 • בנוסף להתקנת המקלחון, מומלץ לדאוג גם לעיצוב הקירות, בחירת מרצפות מתאימות וכלים סניטריים מעוצבים להשלמת העיצוב.
 • אין צורך בוויתור על דברים שקיימים כבר במקלחת כמו מדרגה או חלון, ואפשר לבצע את ההתקנה מבלי לפגוע בהם.
 • חיתוך הזכוכית בעיצוב אישי הוא מדויק ונעשה על ידי בעלי מקצוע מנוסים.
 • בניגוד למה שנהוג לחשוב מקלחון בהתאמה אישית לא חייב להיות יקר יותר ממקלחון רגיל. הכול תלוי ברמת העיצוב שתבקשו להכניס ובגודל המקלחון.
 • מקלחון בהתאמה אישית יכול להתאים לאדם מבחינת מבנה גופו או דרישותיו האסתטיות.

מקלחונים בהזמנה אישית

מקלחונים בהתאמה אישית לשדרוג חדר האמבטיה שלכם

אם אתם גרים בבית שקיים כבר שנים ארוכות ומעוניינים לשפץ אותו, ניתן לבצע שיפוץ כללי של חדר האמבטיה והחלפה של האמבטיה. במידה ויש לכם אמבטיה בבית, ניתן להוסיף מקלחון מותאם שישמש את הדיירים ביומיום. המקלחון אינו רק מעוצב ויפה, אלא גם פרקטי וחסכוני. הוא מאפשר לדייר להשתמש בכמות המים הנחוצה לו, מבלי לגרום לבזבוז מים מיותר שקורה בדרך כלל כאשר אנו ממלאים אמבטיה שלמה עבור מקלחת של אדם אחד.

לסיכום; הצבת מקלחון בהתאמה אישית בחדר האמבטיה שלכם לא רק ישדרג את עיצוב המקלחת אלא גם ישפר את ההרגשה שלכם. מקלחון מסוג זה יכול לא רק לשפר את חוויית המקלחת אלא גם לחסוך במים מבלי לסיים את המקלחת מוקדם יותר, לחלק את חלל האמבטיה בצורה מרווחת יותר ולהתאים את המקלחון לדרישותיכם.

ההנאה הגדולה ביותר היא להזמין עיצובים שעונים על הדרישות האישיות שלכם בבית, ולא להסתפק בסטנדרט. מקלחונים בהזמנה אישית הם אחד המוצרים האלה, שכיף לראות כאשר הם מותקנים בבית שלכם בכל מידה ותצורה שחשבתם עליה. היום, סיזר גלאס מציעה מוצרי זכוכית כאלה לכל מי שצריך ורוצה ליהנות מיוקרה במחירים נוחים לכל כיס, ואין ספק שזהו מוצר שמשדרג משמעותית כל בית וכל חדר רחצה. אז למה לא ליהנות ממנו?

 

יתרונות של מקלחונים בהזמנה אישית

 • יש לכם את האפשרות ליהנות ממקלחות שמותאם לחדר הרחצה שלכם לא רק במידה הנכונה, אלא גם מתוכנן בפרופורציה לשאר המרכיבים שיש בחדר רחצה. כך, לא תקבלו חדר רחצה שהוא צפוף ועמוס מדי אלא נראה מרווח ומתאים בדיוק לצרכים שלכם. היבט זה מעצים את המראה היוקרתי המבוקש ומאפשר לכם ליהנות ממנו לא רק בגלל הפונקציות שהוא ממלא, אלא גם משום שיש לכם מקלחון שעונה בדיוק לטעם שלכם.
 • אתם לא חייבים להתפשר על מקלחון שנראה כמו מה שרציתם אלא בדיוק כמו מה שרציתם וזהו הבדל גדול. זה כולל את המסגרת ואת הזכוכית ואת הדלתות ואת כל מה שנחוץ למקלחון כזה שתוכלו ליהנות ממנו.
 • מקלחונים הם המילה האחרונה דווקא בחדרי רחצה שרוצים שייראו יוקרתיים. במקום להשאיר אותם פתוחים לגמרי, תוחמים בהם את האזורים הקטנים שבהם משתמשים לפי זה, וחדר הרחצה נראה הרבה יותר מסודר, מרווח ומעוצב בזכות זאת. זה מוכיח כמה מחשבה השקעתם ואילו פתרונות מצאתם כדי שלכל דבר יימצא מקום, אפילו בחדר רחצה ישראלי קטנטן.
 • החומרים שמהם הם עשויים תקניים ומעולים וללא פשרות, כדי שלא יהיו תקלות ובעיות וכדי שהמקלחונים יהיו הכי בטיחותיים שיש. יש דברים שלא מתפשרים עליהם לעולם.

 

מקלחונים בהזמנה אישית – להזמין רק את מה שטוב לכם

מקלחונים בהזמנה אישית מעוצבים לפי מה שנוח לכם, ואם אין כזה בשוק חברת סיזר גלאס תשמח לייצר כזה בשבילכם. זה נועד בדיוק כדי שתקבלו את הטוב ביותר לפי התקציב שלכם. זאת מבלי להתפשר על טיב חומרי הגלם וההתקנה המקצועית.

למעלה

השאירו פרטים וקבלו מחיר אטרקטיבי במיוחד לגולשי האתר:

ּ