צרו קשר
ּ

מקלחונים בהתאמה אישית

מקלחונים בהתאמה אישית הם פיתוח שקיים כבר כמה שנים בשוק ומהווה פתרון לכל אותם אנשים שמעדיפים להרגיש מיוחדים וייחודיים. עצם הקמת מקלחון מותאם הוא הצהרה שמאחוריה עומדים קווי אופי מיוחדים וצרכים ברמה גבוהה, תוך התאמת המקלחון לצרכי הלקוח. סיזר גלאס משווקת מוצרי אמבטיה מבלי להתפשר על בנושא העיצובי והפרקטי שאם לא הכרתם אותם עד היום בהחלט שווה לכם להכיר.

מקלחונים בהתאמה אישית – מרגישים שיש יותר אור במקלחת

חדר האמבטיה הוא המקום שאותו אנו פוגשים מידי יום ובו אנו מצחצחים שיניים, מתקלחים ומתכוננים לשנת הלילה שלנו. התנאים אשר שוררים בחלל חדר האמבטיה הם בעלי חשיבות גבוהה וישפיעו ישירות על מצב הרוח שלנו בהמשך היום:

  • מקלחונים בהתאמה אישית יוצבו בדיוק במיקום המתאים לכם כך שחווית הרחצה תהיה מקסימלית.
  • שימוש במקלחונים אלה יכולים לשפר את חווית המקלחת שלנו ולתת הרגשה טובה יותר של חלל פתוח ונוחות מרבית.
  • בנוסף להתקנת המקלחון, מומלץ לדאוג גם לעיצוב הקירות, בחירת מרצפות מתאימות וכלים סניטריים מעוצבים להשלמת העיצוב.
  • אין צורך בוויתור על דברים שקיימים כבר במקלחת כמו מדרגה או חלון, ואפשר לבצע את ההתקנה מבלי לפגוע בהם.
  • חיתוך הזכוכית בעיצוב אישי הוא מדויק ונעשה על ידי בעלי מקצוע מנוסים.
  • בניגוד למה שנהוג לחשוב מקלחון בהתאמה אישית לא חייב להיות יקר יותר ממקלחון רגיל. הכול תלוי ברמת העיצוב שתבקשו להכניס ובגודל המקלחון.
  • מקלחון בהתאמה אישית יכול להתאים לאדם מבחינת מבנה גופו או דרישותיו האסתטיות.

מתי כדאי להחליף את המקלחון

אם אתם גרים בבית שקיים כבר שנים ארוכות ומעוניינים לשפץ אותו, ניתן לבצע שיפוץ כללי של חדר האמבטיה והחלפה של האמבטיה. במידה ויש לכם אמבטיה בבית, ניתן להוסיף מקלחון מותאם שישמש את הדיירים ביומיום. המקלחון אינו רק מעוצב ויפה, אלא גם פרקטי וחסכוני. הוא מאפשר לדייר להשתמש בכמות המים הנחוצה לו, מבלי לגרום לבזבוז מים מיותר שקורה בדרך כלל כאשר אנו ממלאים אמבטיה שלמה עבור מקלחת של אדם אחד.

לסיכום; הצבת מקלחון בהתאמה אישית בחדר האמבטיה שלכם לא רק ישדרג את עיצוב המקלחת אלא גם ישפר את ההרגשה שלכם. מקלחון מסוג זה יכול לא רק לשפר את חוויית המקלחת אלא גם לחסוך במים מבלי לסיים את המקלחת מוקדם יותר, לחלק את חלל האמבטיה בצורה מרווחת יותר ולהתאים את המקלחון לדרישותיכם.

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ