צרו קשר
ּ

מעקות זכוכית בצפון

בבתים רבים קיימת מרפסת שממנה ניתן להשקיף אל הנוף המרשים. מרפסות הן דבר נפלא, אך לא פעם יידרש סוג של מעקה שישמור על הדיירים מפני נפילה. מעקות זכוכית בצפון הם חזקים, יציבים ובדרך כלל עומדים בתקן המחמיר ביותר אם כי זה תלוי בחברה המשווקת אותם. סיזר גלאס משווקים ואף דואגים להתקנה של מעקות מסוג זה כך שהם יחזיקו מעמד שנים רבות ויבטיחו את ביטחונם של הדיירים בבית.

מעקות זכוכית בצפון – עניין של גובה ועובי

כל מוצר אשר מותקן בבית יש לו תו התקן שיש לעמוד בו באופן ההדוק ביותר. ככל שמדובר על מעקות זכוכית בצפון נושא הגובה והעובי של המעקה הם בעלי חשיבות גבוהה במיוחד ולא ניתן להתקין מעקה זכוכית בלתי תקני שיכול לסכן את בני הבית. מתקינים מעקות זכוכית? שימו לב:

  • הזכוכית היא חומר עתיק נעשה בו שימוש כבר לפני מאות שנים. הוא חזק ומרשים וניתן למצוא בו את הפשטות הנדרשת לעיצוב מיוחד של המעקה מבלי להתפשר על הבטיחות.
  • כאשר בוחרים מעקה למרפסת יש להתייחס למקום עצמו, לסגנון ולמרחב הקיים. ישנם עיצובים רבים של מעקות זכוכית ואפשר למצוא סגנון קלאסי או בעל פיתוחים שונים.
  • עובי הזכוכית הוא חשוב מאוד ומומלץ לבחור רק בבעל מקצוע אמין ומנוסה. כל משטח זכוכית מסומן וניתן להבחין שהוא תקני ומתאים.
  • המוצר הוא בעל חזות מודרנית והופך את הבית לבעל מראה מודרני ואלגנטי יותר.
  • המעקה יתפוס פחות נפח ובכך יחסוך מקום. בהשוואה למעקה בטון שהוא עבה בהרבה.
  • תכונת השקיפות של הזכוכית מאפשרת ליותר אור לחדור אל פנים הבית והמרפסת וכמובן מאפשרת צפייה פתוחה אל הנוף.

מעקות זכוכית בצפון – עמיד ונוח לתחזוקה לאורך זמן

מעקה זכוכית יכול להיות תוספת משמעותית לדירתכם. הוא כמעט שאינו זקוק לתחזוקה, אין צורך לצבוע אותו והוא גם לא מחליד. קל מאוד לנקות מעקה זכוכית וכל מה שנחוץ הוא חומר לניקוי מראות ונייר סופג. לא כדאי להשתמש בנייר של עיתון שכן הוא עלול להשאיר כתמים של דיו שיהיה קשה להיפטר מהם ואף לגרום לשריטות. אם מדובר על מעקה שממוקם בתוך הבית אז כדאי לוודא שההתקנה מבוצעת בצורה בטיחותית ומותקנות עליו מדבקות מיוחדות המסמנות את יחידות הזכוכית ועשויות למנוע אי נעימות בשל חוסר ההבחנה בהן.

מעקות זכוכית למדרגות בצפון

יש משהו יפה במעקה זכוכית שמשרה על האנשים את התחושה שמישהו דאג לעיצוב שלו – ולא רק לפונקציה של המעקה. מדובר בחומר מעולה שממנו מיוצרים מעקות זכוכית למדרגות בצפון, פריט שכולם נהנים מהבטיחות ומהחוזק שלו. האיכות של זכוכית מצטיינת גם כחומר אמין שאפשר ליהנות ממנו שנים רבות, ולכן חברת סיזר גלאס מציעה עיצובים אלה לכל מטרה ובעיקר למדרגות.

 

מה חשוב לדעת על מעקות זכוכית למדרגות בצפון?

  • זכוכית נחשבת אצל אדריכלים לחומר חזק מאוד, שבהרכב הנכון אפשר לבנות ממנו קירות. מכיוון שכך, ברור למה היא יכולה לשמש גם לבניית מעקות יציבים, איתנים ובטיחותיים מאוד. חומר חזק כזה יכול להחזיק מעמד שנים רבות ולכן הזכוכית היא אלמנט שרואים יותר ויותר בבניינים מודרניים.
  • זכוכית יכולה להיות גם אלמנט עיצובי לבתים ישנים שרוצים לשפץ ולהעניק להם מראה עכשווי יותר. מעקות זכוכית יכולים להחליף מעקות ישנים ממתכת שכבר אינם עומדים במשימה ויש להחליף בגלל קורוזיה. חלודה אינה תוקפת זכוכית ולכן היא חומר אידאלי להחלפת מעקות ישנים. במקרה כזה, כל הבית נראה לפתע אחרת, יוקרתי ומעוצב יותר, משום שלזכוכית יש איכות כזו שמוסיפה רבות למראה של הבית.
  • יש לדאוג לכך שמעקות הזכוכיות יתחמו במסגרת בטיחותית – גם כדי לייצב את ההתקנה וגם כדי למנוע פגיעה מהקצוות החדים. עם זאת, בייצור מעקות כאלה לוקחים בחשבון את כל השיקולים הבטיחותיים ומתאימים אותם לפי הצורך.
  • הסגנון של מעקות זכוכית בימינו יכול להתאים לכל תכנון אדריכלים. גם הבניינים הקלאסיים וגם הבניינים המודרניים יכולים ליהנות מתוספת הזכוכית ההכרחית. זה היופי בחומר הזה, שהוא מתאים בעיצוב הנכון לכל טעם ולכל בניין.

 

מעקות זכוכית למדרגות בצפון –  בהזמנה אישית

מעקות זכוכית למדרגות בצפון הן מדרגות שאפשר להזמין בהזמנה אישית שמותאמת לכל עיצוב פנים ולכל תכנון אדריכלי. אתם יכולים ליהנות משירות הלקוחות של מתקיני מעקות בצפון ללקוחות המקומיים, והם יהיו זמינים לכם הרבה יותר מאשר מתקינים מחלקים אחרים בארץ. ההיכרות שלהם עם הצפון גם הופכת אותם למומחים בהמלצות על המעקות שכדאי לכם להזמין, ולכן חברת סיזר גלאס מציעה ללקוחותיה מעקות איכותיים עם שירות לקוחות אמין וקשוב תמיד.

 

למעלה

השאירו פרטים וקבלו מחיר אטרקטיבי במיוחד לגולשי האתר:

ּ