צרו קשר
ּ

מעקות זכוכית בצפון

בבתים רבים קיימת מרפסת שממנה ניתן להשקיף אל הנוף המרשים. מרפסות הן דבר נפלא, אך לא פעם יידרש סוג של מעקה שישמור על הדיירים מפני נפילה. מעקות זכוכית בצפון הם חזקים, יציבים ובדרך כלל עומדים בתקן המחמיר ביותר אם כי זה תלוי בחברה המשווקת אותם. סיזר גלאס משווקים ואף דואגים להתקנה של מעקות מסוג זה כך שהם יחזיקו מעמד שנים רבות ויבטיחו את ביטחונם של הדיירים בבית.

מעקות זכוכית בצפון – עניין של גובה ועובי

כל מוצר אשר מותקן בבית יש לו תו התקן שיש לעמוד בו באופן ההדוק ביותר. ככל שמדובר על מעקות זכוכית בצפון נושא הגובה והעובי של המעקה הם בעלי חשיבות גבוהה במיוחד ולא ניתן להתקין מעקה זכוכית בלתי תקני שיכול לסכן את בני הבית. מתקינים מעקות זכוכית? שימו לב:

  • הזכוכית היא חומר עתיק נעשה בו שימוש כבר לפני מאות שנים. הוא חזק ומרשים וניתן למצוא בו את הפשטות הנדרשת לעיצוב מיוחד של המעקה מבלי להתפשר על הבטיחות.
  • כאשר בוחרים מעקה למרפסת יש להתייחס למקום עצמו, לסגנון ולמרחב הקיים. ישנם עיצובים רבים של מעקות זכוכית ואפשר למצוא סגנון קלאסי או בעל פיתוחים שונים.
  • עובי הזכוכית הוא חשוב מאוד ומומלץ לבחור רק בבעל מקצוע אמין ומנוסה. כל משטח זכוכית מסומן וניתן להבחין שהוא תקני ומתאים.
  • המוצר הוא בעל חזות מודרנית והופך את הבית לבעל מראה מודרני ואלגנטי יותר.
  • המעקה יתפוס פחות נפח ובכך יחסוך מקום. בהשוואה למעקה בטון שהוא עבה בהרבה.
  • תכונת השקיפות של הזכוכית מאפשרת ליותר אור לחדור אל פנים הבית והמרפסת וכמובן מאפשרת צפייה פתוחה אל הנוף.

עמיד ונוח לתחזוקה לאורך זמן:

מעקה זכוכית יכול להיות תוספת משמעותית לדירתכם. הוא כמעט שאינו זקוק לתחזוקה, אין צורך לצבוע אותו והוא גם לא מחליד. קל מאוד לנקות מעקה זכוכית וכל מה שנחוץ הוא חומר לניקוי מראות ונייר סופג. לא כדאי להשתמש בנייר של עיתון שכן הוא עלול להשאיר כתמים של דיו שיהיה קשה להפטר מהם ואף לגרום לשריטות. אם מדובר על מעקה שממוקם בתוך הבית אז כדאי לוודא שההתקנה מבוצעת בצורה בטיחותית ומותקנות עליו מדבקות מיוחדות המסמנות את יחידות הזכוכית ועשויות למנוע אי נעימות בשל חוסר ההבחנה בהן.

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ