צרו קשר
ּ

מחיצות זכוכית

החללים השונים בבית ניתנים להפרדה על ידי שימוש בחומרים שונים כמו גבס, בטון, אלומיניום ואפילו זכוכית. מחיצות זכוכית הן ללא ספק אחד הפתרונות הדקורטיביים והיעילים ביותר שאפשר להתקין בבית. מאידך, ישנם כמה גורמים שכדאי לקחת בחשבון כאשר אנו מעוניינים להתקין מחיצות מסוג זה. סיזר גלאס משווקת מחיצות זכוכית בגדלים ועובי שונה על פי הדרישות של הלקוח. החברה מאמינה בשירות איכותי ושימוש בחומרי גלם ברמה גבוהה.

מה כדאי לבדוק לפני שמתקינים מחיצות זכוכית

ככל שמדובר על מחיצות זכוכית יש להביא בחשבון שמדובר בחומר שעשוי להיות שביר במידה ועושים שימוש בחומר לא תקני או פגום:

  • חשוב לוודא שהאדם שמתקין את המחיצה מכיר את התקנות ועובד על פיהן. קיים תקן ישראלי שיש לעבוד רק על פיו על מנת לשמור על כללי הבטיחות.
  • מחיצת זכוכית יכולה לשמש גם כמעקה בטיחות במרפסת. יש להשתמש בפרופילים מתאימים אשר עשויים מאלומיניום ומחזיקים את לוחות הזכוכית בחלקו העליון והתחתון.
  • חשוב שמי שמתקין את המחיצה יעשה שימוש בגומיות הפרדה ייחודיות אשר תפקידן למנוע את שבירת הזכוכית. גומיות אלו יוצבו בנקודות המגע עם הפרופילים.
  • אם מדובר על חדר האמבטיה הרי שמומלץ לשים דגש על שימוש בחומרי אטימה איכותיים.
  • ישנם סוגים שונים של עיצובים ומומלץ לסקור את האפשרויות על ידי ביקור במחסן התצוגה שלנו או באתר האינטרנט.

איך מנקים מחיצת זכוכית

ניקיון של משטח זכוכית הוא מטלה פשוטה והתחזוקה לא דורשת משאבים מיוחדים או הוצאות כלשהן. באופן כללי הניקוי יכול להתבצע על ידי שימוש בחומרים ייעודיים, ספרי לניקוי חלונות ונייר סופג. חומרים אלה יש בכל בית וגם אינם עולים הרבה ואת המשטח ניתן לקלות בקלות ללא עבודה קשה או מרובה.

מחיצות זכוכית

על מנת לשמור מפני שריטות כדאי שלא להשתמש בחומרי ניקוי לא מוכרים ומומלץ שלא לשפשף את המשטח עם סקוץ' ואפילו לא עם נייר עיתון. היווצרות של שריטות היא בדרך כלל בלתי הפיכה וייתכן שיהיה צורך בהחלפת המחיצה או "לחיות" עם השריטות הללו. מהפן העיצובי מדובר על משטח שקוף שמביא להרגשה של חלל פתוח ומואר יותר שנעים להיות בו.

לכל חדר אמבטיה יש את העיצוב הייחודי לו ולכן סיזר גלאס עובדת לפי הצרכים שלכם בחדר זה. מחיצות זכוכית למקלחת הן עיצוב חדש יחסית שנכנס באופן גורף כמעט ברגע שהבינו את היתרונות העצומים שלו לכל חדר רחצה. החברה מציעה מחיצות שמותקנות בצורה איכותית ותקנית בלבד, כך שלא יהיו בעיות כלשהן לאחר ההתקנה ותחילת השימוש. אין ספק שמבין כל האפשרויות שעומדות בפניכם, מחיצות מחומר שקוף וחזק הן הטובות ביותר.

 

למה מחיצות זכוכית למקלחת הן פתרון מצוין?

  • לא בכל חדר רחצה יש מקום להתקין אמבטיה או מקלחונים שלמים. מכיוון שבכל זאת נחוצה הפרדה מבוימת בין אזורים שונים בחדר, מחיצת זכוכית שלמה או חלקית היא הפתרון הטוב ביותר שמתאים לכל מטרה. מדובר בפתרון נפלא להפרדת האסלה ומצוין ליצירת אזור רחצה נפרד. כמו כן, היבט זה מעולה לכל גודל של חדר רחצה ישראלי.
  • השקיפות מאפשרת לכם ליצור אשליה של חדר רחצה גדול יותר – מבלי להגדיל אותו ממש. המחיצה קיימת והאזורים המופרדים אכן משמשים כל אחד למטרה אחרת, אבל אין ספק שכאשר הוא שקוף ולא אטום כמו קיר קרמיקה, למשל, האפקט של השקיפות מגדיל כאשליה אופטית את החדר. מה שיוצר מראה מרווח מאוד בחדר שהוא גם כך מאוד קטן.
  • המראה יוקרתי הרבה יותר מאשר המראה של קיר אטום. יש משהו אצילי ואקסקלוסיבי בקיר זכוכית שאינו אטום. זה יכול להיות גם שקוף חלקית אבל בכל מקרה הקיר ייראה כמו תוספת עיצובית משדרגת לחדר רחצה, שלא צריך להוסיף בו יותר מדי אחר כך.
  • נוח מאוד לתחזוקה ולא דורש יותר מאשר חומר שמסיר אבנית בגלל המים הקשים לישראל. ריסוס של פעם בשבוע ממשיך לשמור על השקיפות הנהדרת של המחיצה.

 

מחיצות זכוכית – להזמין מהטובים ביותר

בתחום הזכוכית לחדרי הרחצה, סיזר גלאס היא חברה ותיקה שמציעה לכם שנים רבות של ניסיון וידע בהתקנת מוצרי זכוכית ללקוחותיה. ממקלחונים ועד מחיצות זכוכית למקלחת, שמתאימים לכל הלקוחות ולכל הצרכים. יש לחברה זו עיצובים שונים שנפלאים לכל סגנון ומתאימים לכל תקציב מבלי להתפשר על איכות, על תקנים, על התקנה מעולה ושירות לקוחות אדיב וזמין תמיד.

 

מחיצות זכוכית מיועדות להפרדה וחלוקה של חללים ומשמשות הן בבתים פרטיים והן במשרדים ובתי עסק שונים. מחיצות הזכוכית יכולות להיות שקופות לחלוטין, שקופות למחצה, מודפסות או צרובות ומלבד היותן אלמנט פונקציונלי המשמש לחלוקת חללים, הן מהוות אלמנט עיצובי אלגנטי ומרשים. התכונות והמאפיינים של הזכוכית מאפשרים ליצור הפרדה פיזית וזאת תוך שמירה על תחושה ומראה של חלל פתוח. מחיצות הזכוכית מספקות מגוון רחב של יתרונות וזאת בהשוואה לחומרי גלם אחרים דוגמת גבס שאינם מאפשרים לשמור על מראה ותחושה של מרחב פתוח ואחיד. חברת סיזר גלאס מספקת שירותים ומוצרים מסוג זה.

שילוב אידאלי בין איכות ונוחות, פונקציונליות ואסתטיקה

מחיצות העשויות זכוכית הינן דקות במיוחד ובכך תורמות לחיסכון במקום וניתן להתקינן בקלות יחסית. המחיצות תורמות לעיצוב סביבת העבודה והבית ובזכות העובדה שהן עמידות ואטומות, ניתן ליהנות מבידוד אקוסטי ואקלימי מיטבי. ישנן מחיצות העשויות משכבת זכוכית כפולה המבטיחה עמידות לאורך זמן רב ומניעה של שחיקה, בלאי וסכנה של שבירה. המחיצות משמשות להפרדת חללים בסביבת העבודה והמשרד דוגמת חדרי ישיבות, מתחמי ישיבה במרחב הפתוח וחלוקה לחדרים תוך מתן אפשרות לשמירה על קשר עין וקיום אינטראקציה בין העובדים ועם הלקוחות. המראה השקוף נחשב ליוקרתי, מאוורר ומודרני, הוא מאפשר ליהנות מאור טבעי ובכך חוסך באנרגיה ובעלויות הכרוכות בתאורה. חשוב לציין, כי העלות של מחיצות הזכוכית הינה נמוכה באופן יחסי לחומרי גלם אחרים וזאת כאשר משקללים את נושא התועלת מול העלות.

מגוון יתרונות ושימושים

שימוש בזכוכית כחומר גלם בעולם העיצוב מספק יתרונות רבים ואין פלא שהוא הופך לשכיח ופופולרי יותר ויותר. השילוב בין עמידות, חוזקה, יכולת אטימה ובידוד ומראה אלגנטי ויוקרתי הופך את הזכוכית לחומר גלם איכותי המותאם באופן אידאלי למגוון שימושים בעולם הבנייה ועיצוב החוץ והפנים. מחיצות העשויות זכוכית ניתנות לניקוי בקלות ואינן דורשות השקעה רבה בתחזוקה.

מחיצות זכוכית דקורטיביות לבית, למשרד ולעסק

חברת סיזר גלאס מציעה ללקוחותיה הרבים מגוון רחב של מוצרים העשויים זכוכית איכותית העומדת בכל תקני האיכות והבטיחות המחמירים ביותר. בין מוצרינו הרבים תוכלו למצוא: מקלחונים, מחיצות זכוכית, מראות, מדפים ועוד שיוכלו לתרום הן מבחינה פונקציונלית והן מבחינה אסתטית לסביבת הבית והעבודה.

למעלה

השאירו פרטים וקבלו מחיר אטרקטיבי במיוחד לגולשי האתר:

ּ