צרו קשר
ּ

מחיצות זכוכית

החללים השונים בבית ניתנים להפרדה על ידי שימוש בחומרים שונים כמו גבס, בטון, אלומיניום ואפילו זכוכית. מחיצות זכוכית הן ללא ספק אחד הפתרונות הדקורטיביים והיעילים ביותר שאפשר להתקין בבית. מאידך, ישנם כמה גורמים שכדאי לקחת בחשבון כאשר אנו מעוניינים להתקין מחיצות מסוג זה. סיזר גלאס משווקת מחיצות זכוכית בגדלים ועובי שונה על פי הדרישות של הלקוח. החברה מאמינה בשירות איכותי ושימוש בחומרי גלם ברמה גבוהה.

מה כדאי לבדוק לפני שמתקינים מחיצות זכוכית

ככל שמדובר על מחיצות זכוכית יש להביא בחשבון שמדובר בחומר שעשוי להיות שביר במידה ועושים שימוש בחומר לא תקני או פגום:

  • חשוב לוודא שהאדם שמתקין את המחיצה מכיר את התקנות ועובד על פיהן. קיים תקן ישראלי שיש לעבוד רק על פיו על מנת לשמור על כללי הבטיחות.
  • מחיצת זכוכית יכולה לשמש גם כמעקה בטיחות במרפסת. יש להשתמש בפרופילים מתאימים אשר עשויים מאלומיניום ומחזיקים את לוחות הזכוכית בחלקו העליון והתחתון.
  • חשוב שמי שמתקין את המחיצה יעשה שימוש בגומיות הפרדה ייחודיות אשר תפקידן למנוע את שבירת הזכוכית. גומיות אלו יוצבו בנקודות המגע עם הפרופילים.
  • אם מדובר על חדר האמבטיה הרי שמומלץ לשים דגש על שימוש בחומרי אטימה איכותיים.
  • ישנם סוגים שונים של עיצובים ומומלץ לסקור את האפשרויות על ידי ביקור במחסן התצוגה שלנו או באתר האינטרנט.

איך מנקים מחיצת זכוכית

ניקיון של משטח זכוכית הוא מטלה פשוטה והתחזוקה לא דורשת משאבים מיוחדים או הוצאות כלשהן. באופן כללי הניקוי יכול להתבצע על ידי שימוש בחומרים ייעודיים, ספרי לניקוי חלונות ונייר סופג. חומרים אלה יש בכל בית וגם אינם עולים הרבה ואת המשטח ניתן לקלות בקלות ללא עבודה קשה או מרובה.

על מנת לשמור מפני שריטות כדאי שלא להשתמש בחומרי ניקוי לא מוכרים ומומלץ שלא לשפשף את המשטח עם סקוץ' ואפילו לא עם נייר עיתון. היווצרות של שריטות היא בדרך כלל בלתי הפיכה וייתכן שיהיה צורך בהחלפת המחיצה או "לחיות" עם השריטות הללו. מהפן העיצובי מדובר על משטח שקוף שמביא להרגשה של חלל פתוח ומואר יותר שנעים להיות בו.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ