צרו קשר
ּ

חיפוי זכוכית למטבח בצפון

שיפוץ הבית הוא פעולה שמתבצעת לרוב פעם או פעמיים במהלך החיים, ומרבית האנשים אינם משפצים את הבית בכל שנה. פעולת השיפוץ יכולה לכלול דברים רבים אך ניתן להסתפק בפעולת חיפוי זכוכית למטבח בצפון. חיפוי זכוכית יביא לשינוי מהותי בחללי הבית, מראה אסטטי וייחודי ובנוסף הוא יהיה קל מאוד לתחזוקה ולניקוי. סיזר גלאס משווקים לוחות חיפוי איכותיים מזכוכית בגוונים וצבעים שונים. מומלץ לברר ולסקור את האפשרויות השונות שמציע השוק בתחום הקירוי.

חיפוי זכוכית למטבח בצפון – מה זה בעצם

מדובר למעשה במשטח זכוכית גדול שעושים בו שימוש לחיפוי של קירות בחדרי רחצה ומטבחים מעוצבים. הוא מיוצר כמשטח שלם והזכוכית ממנו הוא עשוי הינה חזקה וחסינה מפני שבר. חיפוי זכוכית למטבח בצפון מוצמד אל הקיר ללא כל תפרים או חיבורים שעלולים לצבור לכלוך או לפגום במראה הכללי של הקיר.

  • כדאי להביא בחשבון את הסגנון הרצוי לנו שבסופו של דבר ישקף את הסגנון שלנו. רצוי שיתאים לעיצוב הקיים בבית או לעיצוב החדש שאתם רוצים בבית.
  • בחירה בסגנון סולידי הוא המומלץ ביותר וניתן ליהנות ממנו שנים רבות.
  • החיפוי הוא חומר עמיד מאוד ולעיתים יחזיק מעמד יותר זמן מאשר חיפויי חרסינה או קרמיקה. אין כל סיבה לחשוש מהתקנה של קיר מסוג זה במטבח, אך חשוב לוודא שהזכוכית תהייה חסינה בפני שברים וחום רב ושאתם קונים מוצר איכותי.
  • לא צפוי בלגן גדול בבית בעת ההתקנה של חיפוי זכוכית למטבח, שכן התקנה זו היא מהירה ואורכת כמה שעות.

חיפוי זכוכית למטבח בצפון – לקחת מידות מדויקות

אחד הדברים החשובים הוא לקיחת המידות המדויקות על מנת ליצור משטח בגודל המתאים. ביום שבו מגיעים להתקין את החיפוי יש לפנות את החפצים שנמצאים בסמוך לקיר שאותו מתכננים לחפות. את העבודה יש לבצע על ידי פניה לבעלי מקצוע מיומנים שמחזיקים בהכשרה המתאימה, היא דורשת מספר קידוחים בקיר ולאחר מכן הוא מוצמד אליו. כאמור, העבודה לא דורשת זמן רב וכבר באותו הערב ניתן להתחיל ליהנות מהמראה של הקיר החדש במטבח שלכם. גם חווית הבישול תהפוך להרבה יותר מרגשת ומרעננת לאחר חידוש המטבח.

יש חומרים שלעולם לא נוותר עליהם בגלל התכונות והאיכויות שלהם. זוהי הסיבה העיקרית שבגללה חיפוי קיר זכוכית למטבח בצפון הוא פופולרי יותר מתמיד. אנחנו יכולים לראות אותו בכל מטבח שבו מעדיפים גם עיצוב פנים מוקפד וגם במטבח שבו מעדיפים עמידות ואיתנות. חברת סיזר גלאס מציעה לוחות זכוכית לחיפוי מטבחים שנחשבים לטובים ולאסתטיים, ובעזרתם אפשר לשדרג כל מטבח בצפון בקלות, במחירים מעולים ונוחים לכל אחד.

חיפוי קיר זכוכית למטבח

 

למה חיפוי קיר זכוכית למטבח בצפון הוא בחירה מעולה?

  • מטבחים משפצים אחת לכמה שנים לא כי הטרנד השתנה, אלא משום שהנזקים בחדר החם והלח בבית, שסובל מכל כך הרבה השפעות מזיקות, מחייב זאת. חיפוי זכוכית מגן על הקירות מפני החום והלחות ואוטם אותם מההשפעה המזיקה הזאת. כך שלא צריך לשקם אותם בתכיפות.
  • זכוכית היא חומר חזק וחסין אש שמגן על הקירות אבל בניגוד לחרסינה ולשאר החומרים היא עמידה יותר. היא מחוסמת ולכן גם אינה ניתנת לשריטה ולכן גם אי אפשר לפגוע בה ולשבור אותה כמו קרמיקה וחרסינה. העמידות שלה גם בפני כלים שונים היא מושלמת.
  • היופי שלה חסר תחרות. אפשר לעצב אותה בכל צורה שרוצים ולהשתמש בה בכל סנטימטר פנוי במטבח ולא רק על יד השיש.
  • היא חומר נפלא לעיצוב משטחים גדולים ולכן גם חסכונית יותר מכל חומר אחר.
  • המשטח הגדול מונע חדירת חומרים כימיים ולכן היא מגינה על הקיר שלכם הכי טוב שאפשר.
  • קל לנקות אותה ולתחזק. אחרי ניגוב קל בחומרי ניקוי לא חריפים היא נראית מצוין ואינה זקוקה לניקוי ארוך ומתיש.

 

חיפוי קיר זכוכית למטבח – שירות והתקנה בצפון לכל מי שצריך

כשמחפשים שירות קרוב לבית, תמיד כדאי לקחת את מי שנמצא באזור שלכם, משום שכך הוא יוכל להגיע אליכם מהר ולא תצטרכו לחכות. חברת סיזר גלאס מציעה לכם חיפוי קיר זכוכית למטבח בכל עיצוב שתרצו. אנשי החברה יכולים להיות זמינים עבורכם במהירות ובקלות ולא תצטרכו לחכות ימים עד שיגיעו אליכם, וזהו היתרון הגדול ביותר נוסף לאיכות המוצר. העיצובים שלהם מגוונים – תוך הקפדה על סטנדרט בלתי מתפשר. מעבר לכך, לחברה זו חיפוי זכוכית מבריק ומשי.

 

למעלה

השאירו פרטים וקבלו מחיר אטרקטיבי במיוחד לגולשי האתר:

ּ