צרו קשר
ּ

חיפוי זכוכית למטבח בצפון

שיפוץ הבית הוא פעולה שמתבצעת לרוב פעם או פעמיים במהלך החיים, ומרבית האנשים אינם משפצים את הבית בכל שנה. פעולת השיפוץ יכולה לכלול דברים רבים אך ניתן להסתפק בפעולת חיפוי זכוכית למטבח בצפון. חיפוי זכוכית יביא לשינוי מהותי בחללי הבית, מראה אסטטי וייחודי ובנוסף הוא יהיה קל מאוד לתחזוקה ולניקוי. סיזר גלאס משווקים לוחות חיפוי איכותיים מזכוכית בגוונים וצבעים שונים. מומלץ לברר ולסקור את האפשרויות השונות שמציע השוק בתחום הקירוי.

חיפוי זכוכית למטבח בצפון – מה זה בעצם

מדובר למעשה במשטח זכוכית גדול שעושים בו שימוש לחיפוי של קירות בחדרי רחצה ומטבחים מעוצבים. הוא מיוצר כמשטח שלם והזכוכית ממנו הוא עשוי הינה חזקה וחסינה מפני שבר. חיפוי זכוכית למטבח בצפון מוצמד אל הקיר ללא כל תפרים או חיבורים שעלולים לצבור לכלוך או לפגום במראה הכללי של הקיר.

  • כדאי להביא בחשבון את הסגנון הרצוי לנו שבסופו של דבר ישקף את הסגנון שלנו. רצוי שיתאים לעיצוב הקיים בבית או לעיצוב החדש שאתם רוצים בבית.
  • בחירה בסגנון סולידי הוא המומלץ ביותר וניתן ליהנות ממנו שנים רבות.
  • החיפוי הוא חומר עמיד מאוד ולעיתים יחזיק מעמד יותר זמן מאשר חיפויי חרסינה או קרמיקה. אין כל סיבה לחשוש מהתקנה של קיר מסוג זה במטבח, אך חשוב לוודא שהזכוכית תהייה חסינה בפני שברים וחום רב ושאתם קונים מוצר איכותי.
  • לא צפוי בלגן גדול בבית בעת ההתקנה של חיפוי זכוכית למטבח, שכן התקנה זו היא מהירה ואורכת כמה שעות.

לקחת מידות מדויקות

אחד הדברים החשובים הוא לקיחת המידות המדויקות על מנת ליצור משטח בגודל המתאים. ביום שבו מגיעים להתקין את החיפוי יש לפנות את החפצים שנמצאים בסמוך לקיר שאותו מתכננים לחפות. את העבודה יש לבצע על ידי פניה לבעלי מקצוע מיומנים שמחזיקים בהכשרה המתאימה, היא דורשת מספר קידוחים בקיר ולאחר מכן הוא מוצמד אליו. כאמור, העבודה לא דורשת זמן רב וכבר באותו הערב ניתן להתחיל ליהנות מהמראה של הקיר החדש במטבח שלכם. גם חווית הבישול תהפוך להרבה יותר מרגשת ומרעננת לאחר חידוש המטבח.

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ